به نظرتون حذف ترم کنم یا نه؟

همینجوری یه ترم سنوات بهم میخوره. حذف کنم دو ترم سنوات میشه. 

اه کلی پوله. 

ولی وقتی نمیتونم! همین الان سر امتحان عملی آز مدار انقدر هول بودم گند زدم به همه چی! درس هم که نمیخونم. 

فکر کن الان که از آز اومدم بیرون، دیدم من که میدونستم پس چرا به خودم شک کردم. بعد تازه باید دو تا مدار میکشیدیم و آزمایش انجام میدادیم، که من اصلا نشنیدم گفت دو تا. خود همینم تاثیر داشت، چون همش درگیر این بودم که مرتبه 1 بکشم یا مرتبه دو. در حالی که باید جفتشو میکشیدیم.

تازه یکیشون بهم گفت چرا انقدر هولی؟ تو بلدی انجام بده. و به اون یکی که نمره میداد و اینا گفت بازم بهش وقت بده. ولی یکم بعد دیگه تحمل بودن سر امتحان رو نداشتم و بیخیال شدم کلا، بهش دادم صحیح کنه. موقع صحیح کردنش هم چیزی نمیفهمیدم. من مدار دوم رو کشیده بودم چون فکر میکردم اون یکی غلطه. مدار دومم صحیح بود ولی خطش زد و من نفهمیدم چرا. بعد امتحان تازه دوزاریم افتاد چرا این کار رو کرد. و کافی بود بگم اینکه درسته و نمره کشیدن مدار رو حداقل میگرفتم. 

تازه این محاله ارفاق کنه. چون هر سری اول کلاس که تئوریش رو توضیح میداد، هی میگفت بچه ها حواستون اینجا باشه، ولی من دو ثانیه بعد دیگه نمیشنیدم و مطمئنم قیافه ام داد میزد که تو یه عالم دیگه ام. یه بار هم هی گفت حواستون اینجا باشه، حواستون اینجا باشه، حتی به اسم صدام کردم ولی تا وقتی هم گروهیم نگفت با توئه، سرم رو بالا نیوردم. سرمم که بالا اوردم گفتم چی شده؟ چی کارم داره؟

اه خسته شدم!

الانم سرما خوردم و سردرد دارم ولی ساعت 5:30 مجبور بودم بیدار شم که برسم سر امتحان. بعدبا اینکه همه اومده بودن، 20 دقیقه امتحان رو دیرتر شروع کرد. خوب اگر گفته بود 20 دقیقه دیرتر، من 45دقیقه بیشتر میتونستم بخوابم. چون مترو باز میکرد مدت زمان رفت و امدم کمتر میشد.

الانم نه میخوام برم سر کلاس، نه میخوام برم خونه. فقط میخوام یه گوشه بشینم گریه کنم. 

ممکنه دوباره ازم امتحان بگیره؟ جلسه پیش گفت خودتون رو خوب آمده کنید چون نه امتحان دوم میگرفتیم و نه میگیریم، بعد گفت با زبان روزه چرا دروغ بگم، یه بار این اتفاق افتاد. ولی فکر کنم ما آخرین روز امتحان عملی بودیم، پس محاله همچین کاری بکنه. 

حالا این به جهنم فوقش میفتم دیگه. ولی اصلا حالم داره از دانشگاه بهم میخوره. فکر کن باید بری سرکلاسی که نه خوب درس میده نه همون چرت و پرتاشو میتونی گوش بدی که سر کلاس فعال باشی که بهت خوب نمره بده. فقط بری سر کلاس که نندازتت. چون مهم نیست امتحان رو چه طور بدی، نشناستت افتادی.

آخه این چه زندگی ایه؟! امروز قرار بود یه روز خوب باشه و باعث فعال بودنم بشه. فهمیدم با کدوم استادا حرف بزنم و چی بگم. میخوام یه تابستون عالی و مفید داشته باشم.

+یعنی فکر کنم استاد آز مدار، تو کل زندگیش آدم از من گیج تر ندیده. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فنجانی صبر با تو خواهم نوشید سرگرمی و خبر مهربان ما 2- مهربان آذربایجان شرقی اخبار تکنولوژی دنیا آموزش کسب درآمداز اینستاگرام آشپزی دانشجو1 مهندسی مکانیک بلاگ خبری تاناکورا مهاباد