دوستم میگه فلان مبحث رو بخون که فلان تایم بشینیم باهم تمرینامون رو حل کنیم. میگم: خوندن نمیخواد، اپن بوک حل میکنیم دیگه.

پروژه متلب داشتیم، یه ماه هم بهمون وقت داده بود. منم از متلب هیچی نمیدونستم. یه جزوه دانلود کردم، هی میخواستم بخونم هی نمیخوندم، حوصله ام نمیکشید. آخرش دقیقه نودی با یکی از بچه ها قرار شد حل کنیم که اون از متلب که سهله، کلا از تکنولوژی بی خبر بود ! (خدایا غلط کردم تو دلم بهش خندیدم، این بلا رو سر من نیار)  بعد سوالا رو میدیدم، سرچ میکردم، کدشو میزدم. تمرینا رو کامل تحویل دادیم ولی من جزوهه رو نخوندم. میشه گفت از متلب هم هنوز چیزی حالیم نیست.

+فکر نکنید طرف به تکنولوژی دسترسی نداشته ها، نه. اگر اینجوری بود که اصن خنده نداشت.

پروژه با میکروکنترلر داریم. قبلا (یه سال پیش) یکم درموردش خونده بودم و یاد گرفته بودم، ولی هیچی یادم نیست. اونم قرار بود جزوه شو بخونم که یاداوری بشه، باز حوصله ام نکشید. ولی  الان دارم رو پروژه کار میکنم.  (البته این گروهیه)

کلا چند وقت پیش داشتم فکر میکردم چرا من از تنظیمات ویندوز چیزی نمیدونم، نمیدونم کدوم تنظیمات کجائه. یا اینکه چرا درباره ی مودم خیلی اطلاعاتم پایینه. که جوابم این بود وقتی سرچ میکنم،  میفهمم چی کار کنم،  واسه چی باید این اطلاعات رو تو ذهنم نگه دارم! :)

بازکیبوردمقاطیکرد!د :(

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید گوشی شیائومی Brooklyn دانلود آنلاین فایل های الکترونیکی عطر و ادکلن هاي مردانه و زنانه با قيمت مناسب کسب درامد اسان هیئت ورزشی روستایی و بازیهای بومی ،محلی کاشمر آموزش طراحی کاراکتر مدرسه با نشاط خرید نو باشگاه هواداران انیمیشن